بج سینه

هنگام ثبت سفارش بج سینه به چه نکاتی دقت کنیم؟

ثبت سفارش بج سینه

 

مهم ترین فاکتوری هنگام ثبت سفارش بج سینه باید به آن توجه کنید، نیاز خود و اهدافتان از این سفارش می باشد. چرا که بدون آن که به خوبی به این عوامل فکر کرده باشید و آن ها را برای خود تعیین نکرده باشید، محال است تا بتوانید سفارش خود را به خوبی به ثبت برسانید.

 

توجه به بودجه ی مورد نظر هنگام ثبت سفارش بج سینه

توجه به بودجه ی مد نظر شما به عنوان مصرف کننده و قیمت تمام شده ی بج سینه نیز از دیگر عوامل مهم هنگام ثبت سفارش شما می باشد. چرا که عامل هزینه و قیمت از جمله موثرترین فاکتورهای لازم در هر سفارشی می باشد. در ضمن باید با عوامل موثر در قیمت نیز آشنا باشید.

 

انتخاب جنس بج سینه

پس از تعیین نیاز، اهداف و بودجه ی خود زمان آن است که جنس بج سینه ی خود را انتخاب کنید. چرا که هر جنسی که در ساخت بج سینه به کار می رود، کاربرد و قیمت خاص خود را دارد. بنابراین هنگام ثبت سفارش بج سینه حتما به آن توجه کنید.

ثبت سفارش بج سینه

 

انتخاب ابعاد و طرح بج سینه

در این مرحله زمان انتخاب ابعاد و طرح بج سینه می باشد. با توجه به ابعاد و شکل مد نظر خود می توانید اهداف خود تامین کنید. این بخش تاثیر به سزایی در تولید محصول نهایی شما خواهد داشت. پس به هیچ وجه توجه به آن را فراموش نکنید.

 

توجه به مشخصاتی که قصد درج آن ها را دارید

همه ی مصرف کنندگانی که نسبت به ثبت سفارش بج سینه اقدام می کنند، قصد درج مشخصاتی از شرکت یا ارگان خود را روی آن خواهند داشت. شما نیز به عنوان مشتری پیش از ثبت سفارش خود باید این مشخصه ها را تعیین کرده و فهرستی از آن ها تهیه کنید. به عنوان مثال آرم یا لوگوی شرکت، نام آن، شعار آن و … می تواند روی بج درج شود.

 

توجه به جنبه ی زیبایی و رنگ آمیزی

موضوع دیگری که شما باید به آن توجه داشته باشید، موضوع زیبایی بصری و جلب توجه بج سینه می باشد. به طور کلی هدف اصلی از استفاده از این وسیله تبلیغات و جلب توجه افراد می باشد. لذا باید به حد کافی از زیبایی و جلوه ی ظاهری بهره مند باشد. صد البته انتخاب رنگ و تناسب آن با کاربرد بج نیز در این جذابیت موثر خواهد بود. پس بهتر است توجه ویژه ای به این بخش داشته باشید.

 

دقت به محل الصاق و نوع اتصالات بج سینه

گرچه رایج ترین محل برای استفاده از بج های سینه، لبه ی یقه ی کت و مانتو می باشد، اما در بعضی موارد این محل متفاوت خواهد بود. در نتیجه شما پیش از ثبت سفارش خود باید به این نکته دقت کرده و محل آن را تعیین نمایید. دکمه ی سرآستین و گیره ی کراوات از دیگر محل های استفاده ی بج ها می باشد. پس از تعیین این موضوع، می توانید نحوه ی اتصال بج به لباس را نیز تعیین کنید. در ضمن دقت داشته باشید که اگر نوع دکمه سرآستین را انتخاب کنید، هر کارمند شما به دو بج نیاز دارد. لذا هنگام ثبت سفارش خود تعداد را به درستی در نظر بگیرید.

 

دقت در انتخاب شرکت سازنده و کیفیت مطلوب

حال زمان آن است که شرکتی مناسب را برای انجام سفارش خود انتخاب کنید. این شرکت باید در همه ی مراحل یار و همراه شما باشد و رعایت اصل کیفیت را سرلوحه ی کار خود قرار دهد. لذا در این مورد دقت خاصی به خرج داده و سپس سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن شرکت جارچی به نشانی www.jarchiad.com در این زمینه در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

توجه به زمان آماده سازی و تیراژ بج سینه

بسیاری از مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم در زمان ساخت و آماده سازی بج سینه موثر هستند. لذا به زمانی که برای انتظار در این بخش در اختیار دارید نیز توجه داشته باشید. البته علاوه بر عوامل فوق، تیراژ مورد نظر شما نیز در این زمان موثر است. به طور قطع این زمان با تیراژ رابطه ی مستقیمی دارد.

 

روش ثبت سفارش بج سینه

ثبت سفارش های ساخت و آماده سازی بج سینه از طریق حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. البته روش غیر حضوری و اینترنتی امروزه با استقبال زیادی رو به رو شده است. چرا که قادر به صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.

 

دریافت مشاوره از متخصصان و کارشناسان امر

تا این جای کار با عوامل زیادی آشنا شدید که باید هنگام سفارش بج سینه به آن ها دقت داشته باشید. اما این موارد تنها بخشی از عواملی هستند که توجه به آن ها ضروری می باشد. لذا توجه به آن ها و جمع بندی آن ها از عهده ی شما به عنوان مصرف کننده خارج می شود. در همین راستا به شما پیشنهاد می کنیم تا از نظر مشاوران و کارشناسان این حوزه غافل نشده و با دقت به آن ها توجه کنید.

ثبت سفارش بج سینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *