دسته‌بندی نشده

در مورد مهرهای فوری و هزینه ساخت آن بیشتر بدانید

 

مهرهای فوری رایج ترین ابزار برای ثبت و درج یک اثر خاص است. این مهرها انواع مختلفی دارند که در شکل های متفاوت و طرح های مختلف ساخته می شوند. استفاده از مهر فوری برای درج لوگوی شرکت یا سازمان، بهترین و راحت ترین گزینه است. در اینجا شما می توانید اطلاعات مربوط به انواع مهر فوری و هزینه آن را مشاهده کنید.

طراحی مهر فوری

انواع مهرهای فوری را بشناسید

مهرهای فوری از جهات مختلف دسته بندی می شوند. روش تولید، نوع شغل، شکل و ظاهر مهر و… همگی از جمله عواملی هستند که می توان مهر فوری را بر اساس آنها دسته بندی کرد. به طور کلی مهر فوری با روش دستی یا اتوماتیک ساخته می شود. سرعت ساخت مهر فوری با روش اتوماتیک به مراتب بیشتر از سرعت ساخت آن با روش دستی است. معمولا مهرهای فوری با دو روش ژلاتینی یا لیزری ساخته می شوند. مهرهای لیزری از ظرافت ظاهری برخوردار هستند و حدود 50000 دفعه می توان از آنها استفاده کرد. از طرفی این مهرها قابلیت شارژ دارند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. مهرهای ژلاتینی حدود 10000 بار قابلیت استفاده دارند و می توان آنها را مجدد شارژ کرد. هر دو مهر از کیفیت بالا برخوردار هستند و می توان راحت و سریع آنها را سفارش داد و تحویل گرفت.

از طرفی اگر بخواهیم مهرهای فوری را دسته بندی کنیم باید به دسته بندی آنها در مشاغل مختلف اشاره داشته باشیم. معمولا مهر فوری برای مصارف پزشکی، مهندسی، شرکتی، شخصی، وکالت، امضا و… مورد استفاده قرار می گیرد. این مهرها در شکل های مختلف دایره ای، مستطیلی، مربعی، بیضی شکل و… قابل طراحی و تولید هستند.

هزینه ساخت مهرهای فوری چقدر است؟

هزینه ساخت مهرهای فوری به عوامل مختلفی بستگی دارد. به مواردی که در ادامه نام می بریم، توجه داشته باشید.

زمان ساخت

اولین فاکتور موثر بر هزینه ساخت مهر فوری، زمان ساخت آن است. هرچقدر که مهر در زمان فشرده تری ساخته شود، قیمت آن نیز بالاتر می رود. بنابراین برای صرفه جویی در هزینه بهتر است تا بازه زمانی مناسبی را برای سفارش مهر فوری در نظر بگیرید.

متریال های به کار رفته در ساخت مهر

از دیگر عواملی که بر هزینه مهرهای فوری موثر است، متریال های به کار رفته در مهرهاست. این متریال ها با توجه به شکل و فرم مهر، متفاوت هستند.

کیفیت مواد

در ساخت مهرهای فوری، کیفیت موادی که در پروسه تولید استفاده می شود، بر قیمت مهر نیز تاثیر می گذارد. هرچقدر از مواد اولیه باکیفیت تری برای مهر استفاده شود، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود.

روش ساخت مهر

در نهایت باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که روش ساخت مهرهای فوری نیز بر قیمت آنها تاثیر می گذارند. در بخش قبلی به انواع روش ساخت مهر فوری اشاره داشتیم.

 

سفارش مهر فوری آنلاین

چه جزییاتی برای ساخت مهر نیاز است؟

زمانی که سفارش یکی از انواع مهرهای فوری را ثبت می کنید، لازم است تا یک سری اطلاعات را به تولید کننده بدهید. این اطلاعات کاملا مرتبط با حیطه کاری و فعالیت شما هستند. درج این اطلاعات در مهر کاملا اختیاری است و شما می توانید اطلاعات دلخواهتان را برای درج شدن روی مهر به تولید کننده بدهید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در طراحی مهرهای فوری علاوه بر اطلاعات، می توانید لوگوی برند، امضای شخصی و یا هر طرح اختصاصی دیگری را نیز روی مهر درج کنید. شما می توانید اطلاعات مورد نیازتان را به طراحان بدهید، تا آنها مهر اختصاصی شما را به زیبایی طراحی و تولید کنند.

به یاد داشته باشید مهمترین بخش تولید مهرهای فوری به دیزاین و طراحی مهر برمی گردد. این طراحی کاملا بر اساس شغل شما، حیطه فعالیتتان و سایر جزییات دیگر انجام می شود. در نهایت شما می توانید طرح نهایی را مشاهده کنید و در صورت تایید آن را به صورت مهر فوری تحویل بگیرید.

سخن پایانی

در این بخش شما را با انواع مهرهای فوری و عوامل موثر بر قیمت آنها آشنا کردیم. طبق اطلاعاتی که از مطالعه این بخش به دست آوردید می توانید سفارش مهر فوری را بدهید. به یاد داشته باشید هرچقدر زمانی که برای تحویل مهر در نظر گرفته باشید محدودتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. در هر صورت نیاز است تا بازه زمانی معقولی را برای طراحی و تولید مهر فوری در نظر بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *