بج سینه

سفارش ساخت بج سینه پلکسی گلس

سفارش ساخت بج سینه

همان طور که گفتیم، بج سینه پلکسی گلس یکی از با کیفیت ترین و مقاوم ترین محصولات در دسته اتیکت سینه به شمار می رود. اما پلکسی گلس چیست؟ از چه موادی تهیه می شود؟ پلکسی گلس در واقع یک ورق پلاستیکی حرارت دیده شده است که در اصطلاح به آن ترمو پلاستیک نیز می گویند. ورق های ترمو پلاستیک از نظر ضخامت سایز و رنگ می توانند متفاوت باشند. به طور کلی دو نوع پلکسی گلس تولید می شود. یکی از این انواع قابلیت عبور نور را دارد و دیگری نور را از خود عبور نمی دهد. برای سفارش ساخت بج سینه، معمولا از پلکسی گلسی که نور را از خود عبور نمی دهد، استفاده می کنیم.

پس از آشنایی با متریال لازم برای سفارش ساخت بج سینه پلکسی گلس بهتر است با مراحل طراحی و تولید محصول نیز آشنا شویم. در اولین گام باید طرح پیشنهادی مشتری، توسط نرم افزارهای سیستمی و طراحان معتبر، طراحی شود. سپس این طرح روی ورق ها چاپ شده و با دستگاه های مناسب برش داده می شوند. در مرحله انتهایی کار نیز قفل یا سوزنی خاصی برای بج سینه در نظر گرفته می شود. با استفاده از این قفل یا سوزنی می توان بج را به لباس متصل کرد.

سفارش ساخت بج سینه

خرید انواع بج سینه پلکسی گلس

مزیت های استفاده از بج سینه پلکسی گلس

استفاده از بج سینه پلکسی گلس مزیت های زیادی به همراه دارد. برای مثال این نوع بج سینه، از انواع جدید و مدرن موجود در بازار است. از طرفی این محصول دارای مقاومت فوق العاده و دوام بالایی است. نکته جالب توجه دیگر در مورد بج های سینه پلکسی گلس، قیمت مناسب آن هاست. بج های پلکسی گلس معمولا با قیمت ارزانی در بازار ارائه می شوند و همین مسئله باعث فروش بالای این محصولات شده است.

موارد کاربرد انواع بج سینه پلکسی گلس

بج سینه پلکسی گلس می تواند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. معمولا بج هایی که از این دست طراحی می شوند در ادارات و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این بج ها می توانند شامل نام و نام خانوادگی افراد، کد پرسنلی، شماره نظام پزشکی، لوگو یا برند شرکت و… باشند. معمولا شرکت ها این بج ها را تهیه کرده و در اختیار پرسنل خود قرار می دهند. به این ترتیب یک نظم و دیسیپلین اداری خاص در مجموعه برقرار می شود. از طرفی ارباب رجوع می توانند پرسنل شرکت را راحت تر شناسایی کرده و به سادگی با آن ها ارتباط برقرار کنند.

خرید اتیکت سینه پلکسی گلس از مجموعه تولید کننده JARCHIAD

مجموعه JARCHIAD یکی از معروف ترین مجموعه ها در زمینه ساخت و طراحی بج سینه پلکسی گلس شناخته می شود. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد و شرکت ها برای خرید بج سینه فلزی به مجموعه ما مراجعه می کنند. مجموعه ما در کنار ارائه بالاترین کیفیت به مشتری، خدمات ویژه ای را نیز برای شما در نظر گرفته است. برای مثال امکان خرید مستقیم محصول از خط تولید به عنوان یکی از این خدمات شناخته می شود که در این صورت می توانید بج سینه مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

شما مخاطب عزیز می توانید برای مشاهده انواع بج سینه پلکسی گلس و خرید این محصول به وب سایت ما به نشانی  jarchiad مراجعه نمایید. همچنین اگر در مورد نحوه سفارش و نوع ساخت محصول سوال یا پیشنهادی داشتید، می توانید آن را با کارشناسان ما مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *