دسته‌بندی نشده

تابلو تبلیغاتی سه بعدی چیست؟ انواع آن کدام است؟

 

تابلو تبلیغاتی سه بعدی یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که طراحی خاص و جذابی دارد. سبک سه بعدی طراحی این تابلو باعث شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. به همین علت معمولا استفاده از این تابلو، نظر بسیاری از مردم را به خود جلب می کند و تاثیر مثبتی در رشد کسب و کارها دارد.

هزینه ساخت تابلو تبلیغاتی سه بعدی

تابلو تبلیغاتی سه بعدی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تابلو تبلیغاتی سه بعدی به دلیل جذابیت های بصری که دارد، جزو به روزترین و جدیدترین انواع تابلوهای تبلیغاتی است. در طراحی این تابلو از به روزترین متدها استفاده شده تا مخاطبین از هر زاویه ای دید بهتر و مطلوب تر به برند و لوگوی آن داشته باشند. این بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی با به کارگیری خلاقیت و نوآوری، تا مدت ها در ذهن بیننده حک می شوند و این موضوع تاثیر بسیار زیادی در برند سازی دارد. برجستگی حروف و لوگوها در تابلوهای سه بعدی از جمله ویژگی های بارزی است که باید به آن اشاره داشته باشیم. علاوه بر این موضوع تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی از جذابیت، نوآوری و خلاقیت بالایی برخوردار هستند. به همین علت نظر افراد مختلف با سلیقه های متفاوت را به خودشان جلب می کنند.

انواع تابلو تبلیغاتی سه بعدی

تابلو تبلیغاتی سه بعدی در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. همه چیز به نوع کسب و کار، سلیقه و بودجه مشتری بستگی دارد. از این رو می توان گفت انواع تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی برای کسب و کارهای مختلف، مناسب هستند. در اینجا آنها را به شما معرفی می کنیم.

·       تابلو چلنیوم

یکی از انواع تابلو تبلیغاتی سه بعدی، تابلو چلنیوم است. در تولید این تابلو از رویه پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم استفاده شده است. تابلو چلنیوم به دلیل طرح های جذاب سه بعدی، حروف برجسته انعطاف پذیر و همچنین افکت های زیبا جزو محبوب ترین و جذاب ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی به حساب می آید.

·       تابلو وکیوم سه بعدی

از دیگر انواع تابلو تبلیغاتی سه بعدی، تابلوهای وکیوم سه بعدی هستند. این تابلوها از جنس پلاستیک بوده و حروف برجسته وکیوم شده ای دارند. شما می توانید تابلو وکیوم سه بعدی را در طرح ها و رنگ های مختلف فانتزی سفارش دهید. به طور کلی تابلوهای وکیوم سه بعدی از ظرافت بیشتری برخوردار هستند.

·       تابلو حروف برجسته استیل

یکی دیگر از نمونه های تابلو تبلیغاتی سه بعدی، نوع استیل آن است. این نوع تابلو سه بعدی با رنگ نقره ای و طلایی، ظاهر بسیار شیک و لوکسی دارد و جلوه کلاسیک را به بیننده منتقل می کند.

تابلوهای سه بعدی چه تفاوتی با تابلوهای معمولی دارند؟

آیا می دانید تابلو تبلیغاتی سه بعدی چه تفاوتی با تابلو تبلیغاتی معمولی دارد؟ قبل از هر چیز لازم است تا بگوییم در زمینه تبلیغات همیشه جذابیت، نوآوری و خلاقیت حرف اول را می زند. بنابراین اگر شما برای تبلیغات کسب و کارتان به دنبال بهترین ها باشید کاملا معقول و مورد تایید است. برند سازی و هویت بخشی به برند از طریق تبلیغات آفلاین کمی دشوار است و پیچیدگی های خاص خودش را دارد. از این رو شما باید از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای تبلیغات و معرفی برند خود استفاده کنید. حال بهتر است تا ببینیم تفاوت تابلو تبلیغاتی سه بعدی با تابلو تبلیغاتی معمولی در چیست؟

تابلوهای معمولی سطح صاف و فلت شده ای دارند. این در حالیست که تابلوهای سه بعدی برجستگی دارند و از نمای چند بعدی برخوردار هستند.

در طراحی و تولید تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی ظرافت و دقت بیشتری به خرج داده شده است. این در حالیست که تابلوهای معمولی نیازی به ظرافت و دقت بالا ندارند.

انواع تابلوهای سه بعدی

تفاوت دیگر تابلو تبلیغاتی سه بعدی با تابلو تبلیغاتی معمولی در میزان تاثیرگذاری و جذابیت آنهاست. تابلوهای سه بعدی از جذابیت بالایی برخوردار هستند و بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. در نتیجه بینندگان توجه بیشتری به این تابلوها دارند.

مراحل طراحی، تولید و ساخت تابلوهای سه بعدی پیچیده تر از تابلوهای معمولی است و هزینه ساخت تابلو تبلیغاتی سه بعدی به مراتب بالاتر از تابلوهای تبلیغاتی معمولی است.

کلام آخر

تابلو تبلیغاتی سه بعدی جزو یکی از جذاب ترین و جدیدترین انواع تابلوهای تبلیغاتی است که در انواع مختلفی تولید می شود. قطعا این نوع تابلو به دلیل زیبایی های بصری، در ذهن بیننده ماندگارتر است و به برند سازی و ماندگار شدن در ذهن مشتریان کمک زیادی می کند. شما می توانید با توجه به ویژگی ها و معیارهایی که مد نظر دارید، یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی را سفارش دهید تا به صورت اختصاصی برای برندتان طراحی و تولید شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *