اتیکت سینه

فهرست محتوا

اتیکت سینه یک نشان است که روی قسمت سینه لباس نصب می شود. احتمالا تا کنون بارها در بانک ها، ادارات مختلف خصوصی و دولتی و… با این اتیکت ها مواجه شده اید. حال این اتیکت ها چه کاربردی دارند و اصلا بر چه اساسی ساخته می شوند؟ به طور کلی نمی توان کاربردی منحصر به فرد و خاص برای این نشان ها در نظر گرفت. این نشان ها به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه برخی از این موارد را به شما معرفی می کنیم.

اتیکت سینه چیست؟

  • استفاده جهت تبلیغات : احتمالا تا کنون روی لباس های برند و شیک بارها اتیکت سینه را مشاهده کرده اید. این اتیکت ها معمولا شامل لوگو یا نام برند تولید کننده لباس هستند و بیشتر جهت تبلیغ روی لباس درج می شوند. وقتی دوخت شیک و طراحی منحصر به فرد یک لباس نظر شما را به خود جلب می کند، احتمالا علاقه دارید با برند تولید کننده آن آشنا شوید. در این موارد بهترین کار نگاه انداختن به نشان روی سینه لباس (بج سینه ) است.
  • استفاده در سازمان های رسمی: در برخی از سازمان های رسمی برای ایجاد هماهنگی و هارمونی بین اعضای مجموعه از اتیکت استفاده می شود. در این سازمان ها معمولا این اتیکت به همراه یونیفرم های رسمی به کارکنان اهدا می شود. این اتیکت ها می توانند دیسیپلین و نظم خاصی در مجموعه ایجاد کنند.
  • استفاده به عنوان هدیه و تقدیر: از اتیکت سینه می توان به عنوان هدیه نیز استفاده کرد. در مراسم ها و جشنواره های خاص، معمولا به برگزیدگان جشنواره، همراه با جوایز و لوح تقدیر، اتیکت هایی نیز اهدا می شود.

البته موارد استفاده از اتیکت سینه بسیار گسترده تر است. در این بخش ما تنها به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره کردیم. در ادامه محتوا نیز تلاش می کنیم در مورد ساخت و قیمت این اتیکت ها به شما عزیزان توضیحاتی دهیم. پس همراه ما بمانید.

نکاتی در مورد طراحی و ساخت اتیکت سینه

حال که با کاربردهای اتیکت سینه آشنا شدیم، بهتر است توضیحاتی در مورد مراحل ساخت این اتیکت ها نیز بدهیم. نشان های سینه، طی مراحل مختلفی ساخته می شوند. اولین گام در ساخت این اتیکت ها، انتخاب یک طرح مناسب برای آن هاست. معمولا در ارگان ها و سازمان های رسمی برای طراحی اتیکت سینه از نام کارمندان و یا لوگوی رسمی شرکت استفاده می شود. به این ترتیب ارباب رجوع می توانند با کارمند و وظیفه او در شرکت آشنایی پیدا کنند. همچنین در اتیکت های تبلیغاتی نیز از نام برند یا لوگو مجموعه برای طراحی استفاده می شود. طراحی روی اتیکت های سینه معمولا با نرم افزارهای پیشرفته صورت می گیرد. پس از اتمام مرحله طراحی، نوبت به شروع ساخت اتیکت می رسد.https://ibit.ly/OZR9

در اولین مرحله از ساخت این محصول باید متریال مناسب را انتخاب کرد. لازم است بدانید اتیکت های سینه با متریال های مختلفی ساخته می شوند که از مهم ترین آن ها می توانیم به پارچه، فلز، چوب، پلکسی گلس و… اشاره کنیم. انتخاب نوع متریال معمولا به عهده مشتری است.

 البته در برخی موارد مشتری سفارش ساخت اتیکت سینه حرفه ای را به شرکت می دهد که در این مورد معمولا تیم طراحی و ساخت نوع متریال را انتخاب می کنند. پس از انتخاب متریال با استفاده از ابزارها و دستگاه های پیشرفته، طرح مورد نظر روی متریال چاپ یا حکاکی می شود. سپس برش های نهایی، صافکاری و تراش کاری انجام می شود تا اتیکت به فرم دلخواه برسد. پس از پایان این مراحل، اتیکت های سینه ساخته شده و برای ارسال به مشتری آماده می شوند.

قیمت اتیکت های سینه بر چه اساسی تعیین می شود؟

لازم است بدانید که ملاک های مختلفی در تعیین قیمت اتیکت دخیل هستند. در واقع اتیکت های سینه همگی دارای جنس و ابعاد معینی نیستند که بتوان یک قیمت ثابت برای آن ها تعیین کرد. اگر سری به سایت مجموعه های تولید کننده اتیکت بزنید، قطعا با قیمت های مختلفی مواجه خواهید شد. این اختلاف قیمت در اتیکت ها، دلایل مختلفی دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

  • اولین عاملی که بر قیمت نهایی این محصول تاثیر می گذارد، نوع طراحی آن است. اتیکت های سینه در طرح های مختلفی ساخته می شوند. هر چه طرح مورد نظر شما پیچیده تر باشد، قیمت اتیکت افزایش پیدا خواهد کرد. چرا که این طرح ها به ظرافت و دقت خاصی احتیاج دارند.
  • یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت اتیکت سینه متریال انتخاب شده برای ساخت آن است. همان طور که می دانید متریال ها دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. برای مثال متریال پارچه ارزانتر از سایر متریال ها می باشد. یا مثلا متریال های فلزی و چوبی دارای قیمت گران تری هستند.
  • دقت کنید که اتیکت های سینه در ابعاد و سایزهای مختلفی ساخته می شوند. شکل اتیکت، ابعاد و سایز آن نیز بر قیمت نهایی تاثیر دارند.
  • نوع ساخت این محصول سینه نیز یک ملاک برای تعیین قیمت آن به شمار می رود. هر چه در ساخت اتیکت از ابزارها و دستگاه های پیشرفته تری استفاده شود، قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
  • در برخی موارد مشتری، سفارش ساخت حرفه ای محصول را ثبت می کند. در این موارد کار بیشتری روی اتیکت ها انجام می شود و در نهایت اتیکت ها به وسیله طلا و نقره آبکاری می شوند. هزینه کار حرفه ای بیش از کارهای معمولی خواهد بود.

چطور یک اتیکت سینه سفارش دهیم؟

برای ساخت یک اتیکت سینه حرفه ای و شیک باید حتما به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید. یک مجموعه معتبر و شناخته شده می تواند با استفاده از بهترین متریال، پیشرفته ترین نرم افزارها و به روزترین دستگاه ها، اتیکت هایی حرفه ای و دقیق برای شما بسازد. برای استفاده از چنین خدماتی ابتدا باید مجموعه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این کار می توانید سایت های مجموعه های مختلف را بررسی کرده و از نمونه کارهای آن ها دیدن کنید. دقت کنید مجموعه ای که انتخاب می کنید باید حتما دارای مجوزهای قانونی فعالیت باشد. در غیر این صورت بهتر است به شرکت اعتماد نکنید. روی کار مجموعه های قانونی به صورت مداوم نظارت هایی صورت می گیرد. بنابراین این مجموعه ها کار را در نهایت دقت و ظرافت و با قیمت مناسب به شما تحویل می دهند.

مجموعه جارچی یکی از شرکت های تولید اتیکت سینه در ایران است که فعالیت خود را به صورت کاملا قانونی انجام می دهد. برای مشاهده نمونه کارهای این مجموعه کافی است سری به آدرس اینترنتی jarchiad.com بزنید. این مجموعه در تولید اتیکت های سینه کاملا دقیق عمل می کند. در تولید اتیکت ها در مجموعه ما از بهترین متریال ها و پیشرفته ترین دستگاه استفاده می شود. به علاوه مجموعه ما برای مشتریان ویژه، پیشنهادات شگفت انگیزی دارد.

خرید اتیکت سینه در آنلاین

خرید مستقیم اتیکت سینه از این مجموعه باعث شده تا هزینه های مصرفی خریداران تا حد زیادی کاهش پیدا کند. متاسفانه بسیاری از شرکت های تولید اتیکت، فقط به کمک واسطه کار می کنند. استفاده از واسطه در فرآیند فروش، باعث افزایش قیمت محصولات خواهد شد. چرا که واسطه ها بخشی از سود محصول را برای خود بر می دارند. این در حالی است که با انجام خرید مستقیم دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. به علاوه در صورتی که محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنید نیز از تخفیف خوبی برخوردار خواهید شد. پس با استفاده از دو ترفند کلیدی می توانید به راحتی هزینه های جاری خود برای خرید اتیکت سینه را کاهش دهید.

خلاصه و جمع بندی مطلب

در این مقاله ابتدا در مورد اتیکت و کاربرد آن توضیحاتی دادیم. یاد گرفتیم که اتیکت های سینه در موارد مختلفی کاربرد دارند. این نشان ها می توانند در زمینه تبلیغات، اهدای جوایز، ایجاد هارمونی در اعضای یک مجموعه و… مورد استفاده قرار بگیرند. در قسمت های بعدی محتوا تلاش کردیم نحوه ساخت این اتیکت ها را به شما آموزش دهیم. در مورد مراحل طراحی، انتخاب متریال، ساخت و برش کاری محصول توضیحاتی دادیم. همچنین تلاش کردیم در مورد نحوه انتخاب متریال به شما آموزش هایی دهیم.